HAIRCARE
-
Vitas Revitalizing Hair Care Bundle
- Regular price
- $90.00
- Sale price
- $90.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Vitas Rebalancing Hair Care Bundle
- Regular price
- $70.00
- Sale price
- $70.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
MORE THAN JUST HAIR PRODUCTS
Our series of premium hair and scalp care products are specifically designed using organic and high grade natural ingredients.
Vitas Collection
Kerastase Collection
-
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out
Loreal Collection
-
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out -
Your product's name
- Regular price
- $19.99
- Sale price
- $19.99
- Regular price
-
$19.99 - Unit price
- per
Sold out